wideo3

warto

SPEEDCORE to połączenie wydajności frezów z HSS oraz parametrów pracy wcześniej zarezerwowanych dla narzędzi wykonanych z węglika spiekanego. Efekt ten uzyskuję się dzięki innowacyjnej strukturze materiałowej oraz wielowarstwowej powłoce Nanosphere.

Frezy SPEEDCORE umożliwiają zwiększenie prędkości skrawania o 50% w porównaniu do narzędzi wykonanych z HSS, co bezpośrednio wpływa na skrócenie czasu obróbki detalu nawet o 30%!
W zestawieniu z narzędziami węglikowymi, frezy SPEEDCORE charakteryzują się lepszą absorbcją drgań a także niższym ryzykiem uszkodzenia lub pęknięcia ostrza.

Dodatkowym atutem jest brak konieczności doposażania parku maszynowego, frezy mogą pracować na frezarkach oraz centrach obróbczych, na których wcześniej używano standardowych frezów z węglika lub HSS. Nie ma również potrzeby przeprowadzania dodatkowych szkoleń z zakresu obsługi narzędzi. Możliwość wielokrotnego ostrzenia freza według takiej samej procedury jak frezy
z HSS.

Frezy w technologii SPEEDCORE wykonuje się w zakresie od M 0,8 do M 6 oraz przy średnicy zewnętrznej od 50 mm do 120 mm. Główny obszar zastosowania to produkcja wielkoseryjna, przemysł motoryzacyjny a także producenci specjalnych kół zębatych oraz przekładni.
O NAS | OFERTA | DO POBRANIA | KONTAKT
lmt LMT Boehlerit Polska Sp. z.o.o.